|
|
||
|
|
|
|
|
4-Daagse battlefield tour naar de Ardennen, 'Battle of the Bulge'
Altijd al eens de Slag in de Ardennen willen bestuderen? In het 65e herdenkingsjaar van de bevrijding van Nederland organiseert de Vereniging Vrienden van het Airborne Museum van 30 september tot met 3 oktober 2010 een battlefield tour met begeleiding van gidsen naar de Ardennen.
Excursie We bezoeken ondermeer de Amerikaanse begraafplaats Margraten, de Belle Croix en Mont Rigi op de Hoge Venen, Bastogne, de verdediging rondom de stad en de plaatsen waar Amerikaanse E Company, 506e Parachute Regiment gevochten heeft (Band of Brothers), het 'Bastogne Historical Centre', het gevechtsgebied van de 82e US Airborne divisie, het 'Ardennen Poteau '44 Museum', de Elsenborner Heuvelrug, de opmars route van de Kampfgruppe Peiper en het 'December 1944 Historical Museum' in La Gleize-Stoumont.
Bij deze reis zijn inbegrepen - Vierdaagse busreis met informatie, toelichting, commentaar en achtergronden over de slag in de Ardennen mede hand van authentiek filmmateriaal - Overnachtingen in hotel Le Domaine Les Casseroles in Baraque de Fraiture, op basis van 2-persoonskamers met volpension en lunches te velde - Entree voor het bezoek aan drie musea - Een uitgebreide documentatiemap voor iedere deelnemer.
Begeleiders van de excursie De battlefield tour wordt geleid door Wybo Boersma, oud-directeur Airborne Museum en gids van International Guild of Battlefield Guides en Jack Haegens,expert met betrekking tot de veldslagen in de Ardennen en Normandië.
Kosten en voorwaarden Reissom 420 euro p.p. op basis van een tweepersoonskamer met vol pension. Er zijn een beperkt aantal éénpersoonskamers beschikbaar, toeslag éénpersoonskamer 75 euro. Er zijn enkele driepersoons kamers beschikbaar. Bij gebruik hiervan wordt een korting van 25 euro p.p. op de reissom gegeven. Reisverzekering en eventuele annuleringsverzekering door de deelnemers zelf af te sluiten.
Bij aanmelding: 75 euro; de resterende reissom 345 euro plus eventuele toeslag voor éénpersoons kamer voor 15 september 2010.
Informatie en boekingen
Vereniging Vrienden van
het Airborne Museum
Het boekingsformulier wordt u op aanvraag toegestuurd.
Klik hier voor het uitgebreide programma.
|
||